ZAKŁAD KAMIENIARSKI SIEDLCE

O FIRMIE MAST-KAM

Zakład kamieniarski Mast-Kam jest firmą rodzinną. Został założony przez Włodzimierza Stępnia ponad 25 lat temu.


Obecnie prowadzony jest przez syna Mateusza Stępnia.

Zaczynaliśmy jako mała firma z niewielkim placem i ubogim parkiem maszynowym. Firma nastawiona była tylko na prace sezonowe. Aktualnie pracujemy cały rok a nasz zakład daje stałe zatrudnienie swoim pracownikom. Większość z nich to kadra z wysokimi kwalifikacjami i wieloletnim stażem. My sami możemy się pochwalić doświadczeniem oraz dyplomami, które dają nam najwyższe uprawnienia do pracy z kamieniem.

Zakład nadal rozwijamy, zdobywamy nowe umiejętności i doświadczenie. Profesjonalny i nowoczesny park maszynowy daje nam duże możliwości sprostania oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Wykonujemy nagrobki od A do Z korzystając wyłącznie z materiałów sprawdzonych i pierwszej jakości importowanych bezpośrednio od producentów płyt granitowych z całego świata.

Co robimy?

Specjalizujemy się głównie w produkcji i montażu nagrobków z granitu i murowaniu grobowców.

Oprócz tego zajmujemy się dopisami oraz odnawianiem liter na nagrobkach. Ponadto wykonujemy różnego rodzaju pomniki i tablice pamiątkowe. Elementy z kamienia naturalnego są wyjątkowo eleganckie, trwałe i wygodne w utrzymaniu czystości.


Gdzie to robimy?

Nasz zakład produkcyjny znajduje się w miejscowości Leśniczówka położonej ok. 15km od Siedlec

. Zakład jest rozbudowany a na naszym placu znajdą Państwo bardzo duży wybór granitu w różnych kolorach i wzorach.


Jak to robimy?

Dysponujemy nowoczesnymi maszynami do obróbki i cięcia kamienia naturalnego, maszynami polerskimi, wszelkiego rodzaju szlifierkami i piaskarką.

Nasze umiejętności, doświadczenie i kwalifikacje pozwalają nam też wykańczać pewne elementy ręcznie dzięki czemu są niepowtarzalne. W ofercie znajdą Państwo granity wyłącznie pierwszej jakości sprowadzane z całego świata

.
Dla kogo to robimy?

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych i instytucji potrzebujących produktów jakie oferujemy. Działamy na terenie województwa mazowieckiego, podlaskiego i lubelskiego. Zapewniamy transport i montaż zakupionych elementów.

Dlaczego to robimy?

Od wielu lat jest to naszym zainteresowaniem, pasją w którą wkładamy całe serce pragnąc zadowolić każdego klienta nawet tego najbardziej wymagającego. Dzięki Państwa zadowoleniu i polecaniu naszej firmy innym jesteśmy szczęśliwi i mamy większą motywację do pracy oraz dalszego rozwoju swojej działalności.


Dyplom Mistrzowski
Dyplom Mistrzowski
Włodzimierz Stępień
Świdectwo Czeladnicze
Świdectwo Czeladnicze
Mateusz Stępień
Certyfikat Członkowstwa
Certyfikat Członkowstwa
ZPBK