ZAKŁAD KAMIENIARSKI SIEDLCE

Zakład kamieniarski Mast-Kam jest firmą rodzinną. Został założony przez Włodzimierza Stępnia ponad 25 lat temu.

 

Obecnie prowadzony jest przez syna Mateusza Stępnia. Zaczynaliśmy jako mała firma z niewielkim placem i ubogim parkiem maszynowym. Firma nastawiona była tylko na prace sezonowe. Aktualnie pracujemy cały rok a nasz zakład daje stałe zatrudnienie swoim pracownikom. Większość z nich to kadra z wysokimi kwalifikacjami i wieloletnim stażem. My sami możemy się pochwalić doświadczeniem oraz dyplomami, które dają nam najwyższe uprawnienia do pracy z kamieniem.

 

Zakład nadal rozwijamy, zdobywamy nowe umiejętności i doświadczenie. Profesjonalny i nowoczesny park maszynowy daje nam duże możliwości sprostania oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Wykonujemy nagrobki od A do Z korzystając wyłącznie z materiałów sprawdzonych i pierwszej jakości importowanych bezpośrednio od producentów płyt granitowych z całego świata.

 

MAST-KAM ZAKŁAD KAMIENIARSKI

Jak to robimy?

 

Dysponujemy nowoczesnymi maszynami do obróbki i cięcia kamienia naturalnego, maszynami polerskimi, wszelkiego rodzaju szlifierkami i piaskarką. Nasze umiejętności, doświadczenie i kwalifikacje pozwalają nam też wykańczać pewne elementy ręcznie dzięki czemu są niepowtarzalne. W ofercie znajdą Państwo granity wyłącznie pierwszej jakości sprowadzane z całego świata.

 

Gdzie to robimy?

 

Nasz zakład produkcyjny znajduje się w miejscowości Leśniczówka położonej ok. 15km od Siedlec. Zakład jest rozbudowany a na naszym placu znajdą Państwo bardzo duży wybór granitu w różnych kolorach i wzorach.

 

OBRÓBKA GRANITU

Co robimy?

 

Specjalizujemy się głównie w produkcji i montażu nagrobków z granitu i murowaniu grobowców. Oprócz tego zajmujemy się dopisami oraz odnawianiem liter na nagrobkach. Ponadto wykonujemy różnego rodzaju pomniki i tablice pamiątkowe. Elementy z kamienia naturalnego są wyjątkowo eleganckie, trwałe i wygodne w utrzymaniu czystości.

 

Dla kogo to robimy?

 

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych i instytucji potrzebujących produktów jakie oferujemy. Działamy na terenie województwa mazowieckiego, podlaskiego i lubelskiego. Zapewniamy transport i montaż zakupionych elementów.

 

Dlaczego to robimy?

 

Od wielu lat jest to naszym zainteresowaniem, pasją w którą wkładamy całe serce pragnąc zadowolić każdego klienta nawet tego najbardziej wymagającego. Dzięki Państwa zadowoleniu i polecaniu naszej firmy innym jesteśmy szczęśliwi i mamy większą motywację do pracy oraz dalszego rozwoju swojej działalności.

 

ZAKŁAD PRODUKCYJNY

Dyplom Mistrzowski
Dyplom Mistrzowski
Włodzimierz Stępień
Świdectwo Czeladnicze
Świdectwo Czeladnicze
Mateusz Stępień
Certyfikat Członkowstwa
Certyfikat Członkowstwa
ZPBK

NASZE CERTYFIKATY I ŚWIADECTWA

Pomniki pojedyncze z granitu
Pomniki podwójne z granitu
Pomniki dziecięce z granitu
Granity na nagrobki
NAGROBKI  POJEDYNCZE
NAGROBKI PODWÓJNE
NAGROBKI DZIECIĘCE
GRANITY
NASZE PRODUKTY I USŁUGI
BIURO

ul. Brzeska 31c
08-110 Siedlce
Tel.: 25 632-62-12
ZAKŁAD PRODUKCYJNY

Leśniczówka 20
08-140 Mordy
MAST-KAM ZAKŁAD KAMIENIARSKI

Mateusz Stępień
Tel. +48 662-250-527

Włodzimierz Stępień
Tel. +48 604-840-038

E-mail: kontakt@mast-kam.pl
© 2021 Mast-Kam  Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zakład kamieniardki Mast-Kam logo